برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP) چیست؟

برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP) چیست؟

آیا می‌خواهید به سرعت و به راحتی هرچه‌تمام‌تر به کانادا مهاجرت کنید؟ برنامه‌های استانی کانادا (PNP) با بیش از ۸۰ مدل مهاجرتی، به شما فرصتی می‌دهند تا با مهارت، تحصیلات و تجربه کاری‌ به اقتصاد یک استان یا قلمرو خاص در کانادا کمک کرده و اقامت دائم این کشور را در کنار ویزای استارتاپ کانادا اخذ کنید. موسسه مهاجرتی اکسپرتاپ با سال‌ها تجربه شما را در راه مهاجرت کاری به کانادا و اکسپرس اینتری کانادا یاری خواهد کرد.

همه چیز درباره برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP)

برنامه‌های استانی یا PNP کانادا یک فرصت بزرگ برای افرادی است که می‌خواهند به‌صورت دائمی در کانادا زندگی کنند. این برنامه‌ها به افرادی که مهارت‌ و توانایی‌های مورد نیاز هرکدام از استان‌های مد نظر را دارند، اجازه مهاجرت به کانادا را می‌دهند. همچنین به استان‌ها اجازه می‌دهد تا برنامه‌های مهاجرتی خود را به نحوی طراحی و اجرا نمایند که از افرادی که به طور خاص در آن استان نیاز دارند، حمایت شود.

برنامه‌های استانی کانادا برای افرادی که قصد دارند به‌صورت دائمی در کانادا زندگی کنند، فرصتی بسیار عالی می‌سازند.

چگونگی درخواست برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP)

برای درخواست برنامه‌های استانی کانادا، مهاجران باید ابتدا از بین برنامه‌های اکسپرس اینتری و غیر اکسپرس اینتری یا برنامه پایه PNP که توسط استان مورد نظر ارائه می‌شود، یکی را انتخاب کنند. سپس باید از طریق سیستم اینترنتی مربوطه، درخواست مهاجرت خود را ثبت نمایند. اگر درخواست آن‌ها توسط استان موردنظر پذیرفته شود، باید مراحل بعدی را انجام دهند که شامل معاینه پزشکی و دریافت گواهی عدم سوءپیشینه است. بعد از این مراحل، مهاجران می‌توانند مهاجرت از طریق (PNP) را تجربه نموده و در استان مورد نظر خود ساکن شوند.

بخوانید!  استان جزیره پرنس ادوارد کانادا؛ راهنمای مهاجرت به یک جزیره رویایی

نمونه‌ای از استان‌های مشمول در برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP)

برنامه‌های مهاجرت استانی یکی از راه‌های مهاجرت به کانادا برای افرادی است که قصد دارند در یکی از استان‌های این کشور زندگی و کار کنند. استان‌های مختلف کانادا برنامه‌های مهاجرت متنوعی را برای افراد مختلف ارائه می‌دهند: از جمله برنامه‌های مهاجرت برای کارآفرینان، نیروهای کار ماهر و دانشجویان خارجی. یکی از این برنامه‌ها، مهاجرت استانی کانادا (PNP) بوده که هر استان دارای برنامه‌های خاص خودش است. در ادامه، لیستی از آن‌ها را بیا می‌کنیم:

 • برنامه‌های مهاجرت استانی آلبرتا
 • برنامه‌های مهاجرت استانی نیوفاندلند و لابرادور
 • برنامه‌های مهاجرت استانی نورث‌وست تریتوریز
 • برنامه‌های مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا
 • برنامه‌های مهاجرت استانی مانیتوبا
 • برنامه‌های مهاجرت استانی انتاریو
 • برنامه‌های مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد
 • برنامه‌های مهاجرت استانی نیوبرانزویک
 • برنامه‌های مهاجرت استانی نوا اسکوشیا
 • برنامه‌های مهاجرت استانی ساسکاچوان
 • برنامه‌های مهاجرت استانی یوکان

چه افرادی می‌توانند برنامه‌های استانی کانادا را برگزینند؟

برنامه‌های استانی کانادا و مهاجرت از طریق (PNP) برای افرادی مناسب است که مهارت‌ها، تحصیلات و تجربه کاری‌ برای کمک به توسعه و رشد اقتصادی یک استان یا بخش خاصی در کانادا را داشته باشند. این مهارت‌ها می‌تواند شامل تخصص‌های فنی، حرفه‌ای یا تحصیلات دانشگاهی باشد که به نیازهای استان خاصی مرتبط هستند. به عنوان مثال، یک استان که نیاز به کارمندان ماهر در حوزه فناوری اطلاعات دارد، ممکن است برنامه‌های استانی خود را برای افرادی با تخصص در این حوزه باز کند.
همچنین، افرادی که تمایل دارند در یک استان خاص از کانادا زندگی کنند و در آنجا مستقر شوند، می‌توانند از برنامه‌های استانی کانادا استفاده نمایند. علاوه بر این، افرادی که قصد دارند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند نیز می‌توانند از این برنامه‌ها بهره ببرند و با کمک دولت استانی، مسیری را برای اخذ اقامت دائم خود در کانادا رقم بزنند.

برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP) با موسسه مهاجرتی اکسپرتاپ

برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP) یک راه برای افرادی بوده که مایل به مهاجرت به کانادا هستند و در یکی از استان‌های کانادا می‌خواهند زندگی کنند. این برنامه‌ها به افراد اجازه می‌دهند تا با ارائه مهارت‌ها و تجربیات خود، به عنوان یک نیروی کار ماهر به استان‌های مختلف کانادا مهاجرت نمایند. هر استان دارای برنامه‌های مختلف PNP است که به منظور جلب نیروی کار ماهر و پرانرژی برای توسعه اقتصادی و اجتماعی استان خود، ایجاد شده‌اند.

بخوانید!  هر آنچه که باید درباره شهر تورنتو کانادا بدانید

موسسه مهاجرتی اکسپرتاپ یکی از مؤسسات معتبری است که به افراد کمک می‌کند تا در فرآیند مهاجرت به کانادا و شرکت در برنامه‌های مهاجرت استانی کانادا (PNP) دچار مشکل نشوند. این موسسه با ارائه مشاوره‌های تخصصی، آموزش و راهنمایی به افراد یاری می‌رساند تا بتوانند مهارت‌ها و تجربیات خود را به درستی ارائه داده و فرآیند مهاجرت خود را به کانادا به‌سادگی و با موفقیت انجام دهند. این موسسه همچنین با تیمی از کارشناسان مهاجرتی و وکلا در ارتباط است تا مشکلات حقوقی و مهاجرتی خود را به راحتی حل نموده و مسیر مهاجرت خود را بدون مشکل سپری کنند. به کمک موسسه مهاجرتی اکسپرتاپ، افراد می‌توانند به راحتی و با اطمینان به کانادا مهاجرت کرده و زندگی بهتری برای خود و خانواده‌ را شروع کنند. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مطالب