مشاوره و ارزیابی رایگان
مهاجرت به کانادا

consultation_bnr_1

تیم متخصص و با تجربه ما شما را در انتخاب بهترین روش مهاجرت کاری به کانادا یاری می‌کند و با معرفی بهترین کانال‌های مهاجرتی به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را متناسب با شرایط خود بگیرید.

Follow us

ما را دنبال کنید!

برای دریافت آخرین اخبار مهاجرتی، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

سوالات متداول

مهاجرت تولدی دیگر برای همه کسانی است که سختی‌ها و چالش‌های دوری از وطن و محل سکونت را به جان خریده و برای رسیدن به آرمان‌ها و آرزوهای خود، در مسیر پر فراز و نشیب مهاجرت قدم بر می‌دارند. مهاجرت کاری کانادا و اقامت دائم کانادا با همه جذابیت‌هایی که دارد، یک راه پر فراز و نشیب برای همه ما است. در این راه تنهایی قدم نخواهید زد. در سؤالات متداول در اکسپرتاپ در کنار شما هستیم تا هیچ چالشی برای ورود به این مسیر برای شما باقی نماند.

 • در مشاوره رایگان مهاجرت کاری به کانادا چه خبر است؟

  در خدمات مشاوره رایگان مهاجرت کاری به کانادا در اکسپرتاپ اطلاعات به روز در اختیار شما قرار گرفته و همچنین شرایط شما برای رسیدن به ویزای کاری کانادا ارزیابی خواهد شد.

 • مشاوره رایگان مهاجرت کاری به کانادا چگونه است؟

  کلیه متقاضیانی ویزای کار کانادا می‌توانند با پر کردن فرم مشاوره رایگان، منتظر تماس مشاورین ما باشند.

 • بعد از مشاوره رایگان مهاجرت کاری به کانادا چه کار کنم؟

  بعد از دریافت این خدمات، شما می‌توانید شانس خود را برای دریافت ویزا کاری کانادا ارزیابی کرده و از تجربه ما برای ارائه این درخواست استفاده کنید.

 • آیا با ویزای کار کانادا می‌توانم دنبال اقامت دائم این کشور باشم؟

  بله هدف اصلی اکثر متقاضیان کار در کانادا دریافت اقامت دائم این کشور است و شما نیز در صورت واجد شرایط بودن می‌توانید اقامت دائم کانادا را بگیرید.

 • آیا برای دریافت ویزای کار در کانادا مشاوره الزامی است؟

  خیر خودتان هم می‌توانید با همان اطلاعاتی که دارید، در اقیانوس بی‌کران مسیر دریافت اقامت دائم از طریق ویزای کاری کانادا شیرجه بزنید. این خدمات الزامی نیست، اما رسیدن به موفقیت بدون آن بسیار سخت خواهد شد.

 • آیا در سایر روش‌های مهاجرتی می‌توانم از اکسپرتاپ مشاوره بگیرم؟

  بله برای دریافت جاب آفر و ویزای استارتاپ کانادا نیز در اکسپرتاپ همراه شما هستیم.