هرآنچه باید درباره اکسپرتاپ بدانید؛ اینجا بخوانید! ✔️

همه چیز درباره تیم مهاجرتی ما

هر شرکتی و هر برندی تخصصی دارد. سال‌ها تجربه ما در ارائه خدمات به کاربران ایرانی حالا می‌تواند برگ برنده‌ای برای شما باشد تا آغاز مسیر زندگی در کانادا از سریع‌ترین و بهترین راه رقم بخورد. با اکسپرتاپ خدمات زیر را تجربه خواهید کرد:
ویزا کاری کانادا
جاب آفر کانادا
ویزای استارتاپ کانادا

مهاجرت به یک کشور جدید با چالش‌ها و سختی‌هایی همراه است و داشتن یک همراه خوب و باتجربه در این مسیر می‌تواند همان اتفاق قشنگی باشد که به آن نیاز دارید. در اکسپرتاپ اصلی‌ترین مأموریت ما همراهی تمام کاربران ایرانی در راه رسیدن به اقامت کانادا است و در این راه تمام توانمان را برای تک‌تک شما خواهیم گذاشت. فراموش نکنید که غول مهاجرت کاری به کانادا را می‌توان با قوانین و راهکارهای نوآورانه رام کرد و ما در همین رشته تخصص داریم.
هم در کانادا و هم در ایران مستقر شدیم و یک تیم کامل از وکلای حرفه‌ای و کارشناسان باتجربه را گرد آوردیم تا از این پس هیچ ایرانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارد، تنها نماند. در همان اولین جلسه مشاوره رایگان مهاجرت به کانادا با جزئیات و نکاتی آشنا خواهید شد که شما را شگفت زده خواهد کرد. برای هر پرونده‌ای و برای هر مشکلی راه‌حلی کاملاً قانونی داریم که احتمالاً با شنیدن آن‌ها دیگر جای هیچ تردیدی نخواهید داشت.

خدماتی که در اکسپرتاپ برای مهاجرت به کانادا میزبان شما خواهیم بود:

پوشش کامل نیازهای شما برای مهاجرت به کانادا

مشاوره مهاجرت: در اولین قدم باید بدانید که کدام روش مهاجرتی برای شما مناسب است. استارتاپ، جاب آفر، کاری یا هر روش دیگری برای شما چه مزیت‌ها و معایبی خواهد داشت؟ تمام این نکات را در مشاوره مهاجرتی مهمان ما خواهید بود.

بررسی مهاجرتی: حالا نوبت به این می‌رسد که یک قدم جلوتر بروید و نیازمندی‌های لازم برای هر روش مهاجرتی را بدانید. اگر قرار است به دنبال مهاجرت کاری به کانادا باشید، چه بستری لازم دارید؟ این نیازمندی‌ها را نیز از صفر تا صد به شما معرفی خواهیم کرد.

راهنمایی در تکمیل پرونده: در اکسپرتاپ به شما در جمع‌آوری و تهیه مدارک و اسناد لازم برای مهاجرت به کانادا کمک می‌کنیم. البته این بار قرار است مدارک مورد نیاز را حرفه‌ای‌تر از همیشه جمع‌آوری کنید تا هیچ شک و شبهه‌ای در آن‌ها وجود نداشته باشد.

آمادگی آزمون زبان: برای روش مورد نظر شما برای مهاجرت به کانادا نیاز به آزمون زبان دارید؟ اگر بله چه آزمونی و با چه نمره‌ای؟ از کجا آیلتس بگیریم و بهترین روش آمادگی آزمون آیلتس برای مهاجرت کاری به کانادا چیست؟ با مشاوره آمادگی آزمون زبان را نیز در کنار شما هستیم.

پیگیری ویزا: ما فرآیند اخذ ویزا را برای شما ساده و راحت می‌کنیم. ما اطلاعات کاملی در مورد نوع ویزا، مدارک مورد نیاز، مراحل اقدام و زمان‌بندی را به شما ارائه می‌دهیم و شما را در هر مرحله از این فرآیند همراهی می‌کنیم.

راهنمایی برای زندگی در کانادا: عرض کردیم که قرار است صفر تا صد شروع یک زندگی جدید در کانادا را در کنار شما باشیم.

برای بهترین روش مهاجرتی به کانادا و رسیدن به خواسته‌های معقول، خدمات متنوعی را برای کاربران ایرانی در نظر گرفته‌ایم. این خدمات همگی در راستای ایجاد رفاه کامل متقاضیان مهاجرت به کانادا در نظر گرفته شده و بهترین نتیجه را برای شما رقم خواهند زد.

برای شروع دوستی با ما در اکسپرتاپ تنها کافی است با ما تماس بگیرید و یا از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید. در همین اولین دیدار آشنایی حس نیت ما را احساس خواهید کرد. از طراحی یک برنامه مهاجرتی سفارشی گرفته تا ارائه جزئی‌ترین خدمات مهاجرتی به کانادا را در بهترین شکل ممکن برای شما در نظر گرفته‌ایم. به دوستی و همکاری با شما افتخار خواهیم کرد.