ویزای کارآفرینی یا C11 کانادا چیست؟

ویزای کارآفرینی یا C11 کانادا چیست؟

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که قصد دارید ویزا کاری کانادا را دریافت نمایید، احتمالاً راه‌های زیادی را رفته‌اید و انتخاب‌های متفاوتی به ذهنتان رسیده است. یکی از انواع مدل‌های ویزای کاری کانادا که به وسیله آن می‌توانید اقامت موقت کانادا را دریافت نمایید، ویزای C11 کانادا است. در این نوع ویزا شما برای کار در کانادا اقدام می‌کنید اما درنهایت باید این را بدانید که ویزای موقت می‌گیرید و لازم است اگر قصد ماندن به صورت دائم در کانادا را دارید، پس از دریافت این ویزا اقدامات بعدی را سریعاً انجام دهید. چه بخواهید جاب آفر کانادا را دریافت نمایید، چه قرار باشد به صورت کارگران موقت به این کشور بروید، سرمایه‌گذاری کنید یا خود اشتغال باشید، ویزای C11 کانادا بسیار برایتان کارآمد خواهد بود. در این مطلب از مجموعه اکسپرتاپ همراه ما باشید تا همه چیز را درباره این ویزا و ورک پرمیت کانادا به شما بگوییم.

همه چیز درباره ویزای C11 کانادا

یکی از مهمترین پلن‌های مهاجرت به کانادا ویزای C11 کانادا است. این نوع ویزا مخصوص کسانی است که کارآفرین محسوب می‌شوند یا می‌خواهند به صورت خود اشتغال یا داشتن شغل به صورت موقت در کانادا حضور پیدا کنند. در ویزای C11 کانادا باید کسی که قرار است به شما اجازه اقامت در کانادا را بدهد، راضی کنید که قصد ماندن به صورت دائم در این کشور را ندارید و پس از اتمام کار کانادا را ترک خواهید کرد.

بخوانید!  استان ساسکاچوآن کانادا؛ شرایط و هزینه‌های زندگی

ویزای C11 کانادا مخصوص چه کسانی است؟

افرادی که به صورت فصلی برای یک شغل اقدام می‌کنند و قرار نیست دائمی در آن شغل حضور یابند
کسانی که می‌خواهند کارآفرین در ایالت‌های خاص مانند کبک باشند و پس از آن برای ویزای استارتاپ کانادا اقدام کنند

چه فایده‌ای برای ویزای C11 کانادا تعریف شده است؟

  • از مهمترین ویژگی‌های این ویزا که رفتن به کشور کانادا را برای افراد تسهیل می‌کند، لازم نبودن مدرک زبان است. در اغلب ویزا‌های کانادا شما باید یک نمره خوب از آیلتس در زبان انگلیسی داشته باشید اما این ویزا نیازی به مدرک زبان ندارد.
  • در ویزای C11 کانادا تمکن مالی خاصی مطرح نشده و افرادی که توانایی مالی خوبی ندارند بسیار مشتاق هستند که این ویزا را دریافت نمایند
  • اگر شما از لحاظ سنی با انواع ویزا‌های کانادا مطابقت ندارید، ویزای C11 کانادا مخصوص شماست، چون در این نوع ویزا شرط سنی خاصی وجود ندارد.
  • نیازمندی خاصی برای مدرک تحصیلی و دانشگاهی در ویزای C11 کانادا نیست که از جمله مهم‌ترین مزایای این نوع ویزا است.

چرا افراد از دریافت ویزای C11 کانادا امتناع می‌کنند؟

باتوجه به تمام خصوصیات مثبتی که در مورد ویزای C11 کانادا در بالا اشاره شد، اما محدودیت‌هایی هم برای این نوع ویزا وجود دارد که بسیاری از افراد از اخذ آن منصرف می‌شوند. این محدودیت‌ها عبارتند از:

  1. عدم محاسبه تجربه کار کانادایی. اگر شما به وسیله این ویزا در کشور کانادا اقامت نموده و کار کنید، تجربه کار کانادایی برایتان حساب نمی‌شود.
  2. ویزای C11 کانادا را به راحتی نمی‌توان به اقامت دائم تبدیل کرد و دردسر‌های خاص خودش را دارد. البته اگر از مشاورینی مانند اکسپرتاپ کمک بگیرید، این مسیر برایتان هموار خواهد شد.
  3. با این نوع ویزا شما نهایتاً می‌توانید ۶ ماه در کانادا اقامت داشته باشید و پس از آن باید سریعاً کشور را ترک کنید.

چرا افراد از دریافت ویزای C11 کانادا امتناع می‌کنند؟

چه افرادی می‌توانند ویزای C11 کانادا را بگیرند؟

کسانی که قرار است به صورت فصلی در یک شغل خاص در کانادا کار کنند و کارشان تمام می‌شود.
افرادی که کارآفرین هستند و می‌خواهند پروژه‌ای را در این کشور راه‌اندازی کنند و پس از آن باید از کانادا بروند.
کارگرانی که در یک زمینه خاص مهارت دارند اما این مهارت را نمی‌توانند دائمی در کانادا انجام دهند مانند افرادی که در معادن کار می‌کنند که پس از اتمام کار معدن دیگر نیازی به حضور آن‌ها نیست.

بخوانید!  همه چیز را درباره شهر ویکتوریا کانادا بدانید

چند نوع از مشاغلی که می‌توانند اجازه کار در کانادا را به وسیله ویزای c۱۱ کانادا بگیرند:

  • فروشندگان کالا‌های فصلی (در زمان‌هایی مانند جشن سال نو یا جشن سپاسگزاری)
  • افرادی که قرار است به صورت اختصاصی یک موضوع خاص را در یک زمان کوتاه مانند ورکشاپ یا دوره‌های آموزشی تدریس کنند
  • افرادی که کار حمل و نقل انجام می‌دهند و قرار است باری را به کانادا برسانند

هزینه‌ ویزای C11 کانادا چقدر است؟

برای دریافت این ویزا شما باید هزینه‌های مربوط به اجازه کار خودتان و همسرتان، اجازه برای فرزند و هزینه‌های مربوط به انگشت‌نگاری را پرداخت کنید که در مجموع ۸۰۰ دلار می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر جهت هزینه‌های ویزای C11 کانادا با کارشناسان ما در اکسپرتاپ تماس بگیرید.

مشاوره رایگان برای دریافت ویزای C11 کانادا با اکسپرتاپ

مشاوره رایگان برای دریافت ویزای C11 کانادا با اکسپرتاپ

اگر دغدغه شما هم این است که بهترین راه را برای دریافت انواع اقامت کانادا پیدا کنید، بهتر است با مجموعه‌ای در ارتباط باشید که پرونده‌های موفق زیادی در حوزه مهاجرت به کانادا داشته است. گروه اکسپرتاپ با داشتن وکلای مجرب و کارشناسانی که در این امر بسیار متخصص هستند، به شما کمک می‌کند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بهترین راه‌های مهاجرت آشنا شوید. یکی از اقدامات مهم ما در اکسپرتاپ این است که به صورت رایگان به شما مشاوره می‌دهیم تا بدانید چه راه‌هایی پیش روی شماست تا بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های مشاوره سنگین، نه وقتتان تلف شود نه سرمایه‌تان. با ما در اکسپرتاپ تماس بگیرید و هر سؤالی دارید از ما بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مطالب